Hakkımızda

ODEN SİGORTA olarak 30 Ocak 2008 tarihinde sigorta sektörünün en önemli  dağıtım kanallarından  acentelik faaliyetine adım atarak başladık.  Kurduğumuz şirketimizde ana hedefimiz, internet ve mobil dünyanın tüm imkanlarını kullanarak, müşterilerimizin sigorta ihtiyaçları için “akıllı ve ekonomik seçimler” sunmak.

Bu işi en iyi şekilde yapmak hevesiyle, benzer iş modelinin en iyi uygulamalarını görmek ve deneyimlerden yararlanmak adına yurt dışında da pek çok araştırma yaptık, pek çok şirketi ziyaret ettik. Tüm iyi uygulamaları müşterilerimize sunabilmek için not ettik. Gelişmeleri yakından izlemek ve müşterilerimize yansıtmak adına oradaki meslektaşlarımızla sürekli iletişim halindeyiz.

Sürekli kendini yenileyen ve her gün gelişen dijital platformlarda, sigortacılık yapmak bizi hem heyecanlandırıyor hem de yeniliyor.

Hedefimiz; Sigorta sektörünün çağdaş ve şık bir vitrini olup, Türk Sigorta sektöründeki en yenilikçi uygulamalardan birini hayata geçirerek interneti, mobil telefonlar ve tabletler gibi diğer dijital mecraları etkin bir kanal olarak konumlandırmak ve bu alanda faaliyet gösteren en büyük oyuncu olmak.

 
İLETİŞİM FORMU
Hizmetlerimiz
Sektörden Haberler  0(554)981-0670